معرفی آنتی ویروس Kingsoft 2012

Kingsoft Antivirus 2012

Kingsoft Antivirus 2012

به تازگی شرکت نرم افزاری چینی Kingsoft نرافزار ابری خود را تحت نام Kingsoft Antivirus 2012 منتشر کرده است. موتور اسکن کارآمد و رابط کاربری آن، مسلما توجه شما را برمی انگیزد.

بدیهی است که این نرم افزار با سایر آنتی ویروس های محبوب قابل مقایسه نخواهد بود، اما مطمئناً یکی از آنتی ویروس های ضد تروجان در حد خودش است و حتی ممکن است که بتواند با MSE رقابت کند.

این شرکت به موتور اسکن هوشمند آنتی ویروس Kingsoft اشاره می کند که باعث می شود سرعت اسکن سریعتر شود. این ادعا بر روی کاغذ مناسب است اما مطمئناً زمان واقعی آن متفاوت خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های این آنتی ویروس K+Defense است که ویروس ها را از طریق فضای ابری ره گیری می کند. رابط کاربری این برنامه تمیز و ساده بنظر می رسد. پنج زبانه در قسمت بالایی آن وجود دارد: Home، Virus Scan، Defense، Anti-Hacker و Utilities. صفحه اصلی برنامه وضعیت فعلی از ویژگی های مختلف حفاظت را به شما نمایش می دهد که می توانید از طریق زبانه ی Defense آن را فعال/غیرفعال کنید. از جمله System Defense, Web Defense, IM Defense, Video Defense, Download Shield و USB Defense.

شما می توانید از طریق زبانه ی Virus Scsn فرآیند اسکن را انجام دهید. سه روش برای انجام عملیات اسکن وجود دارد. اسکن کامل، اسکن سریع و اسکن سفارشی. اسکن کامل همانطور که از نامش پیداست سیستم شما را بطور کامل اسکن می کند. اسکن سریع برخی از نقاط آسیب پذیر سیستم را اسکن می کند. برای مثال Hard Disk Boot Sector, Startup, Current Process, File Type Relevance, Executed Hook, Group Policy Startup, Debug Related Items, System Services, System Drivers و غیره. همچنین می توانید با کلیک بر روی USB Drives Scan حافظه های جانبی را اسکن کنید. در نهایت می توانید با کلیک بر روی گزینه های ناوبری به لاگ های مربوط به اسکن، قرنطینه و لیست اعتماد دسترسی داشته باشید.

Kingsoft Antivirus 2012 VirusScan

Kingsoft Antivirus 2012 VirusScan

این نرم افزار تحت تب Anti-Hacker به شما اجازه می دهد تا سیستم های مختلف را اسکن و آسیب پذیری های احتمالی را رفع کنید. با کلیک بر روی Scan Now عملیات اسکن شروع شده و در پایان مناطق مختلف سیستم که در معرض آسیب پذیری هستند به شما نمایش داده می شوند که می توانید با کلیک بر روی گزینه ی Fix Now به تعمیر آن ها بپردازید.

Kingsoft Antivirus 2012 AntiHack

Kingsoft Antivirus 2012 AntiHack

برای رفتن به قسمت تنظیمات می توانید از آیکون فلش در سمت راست بالای نرم افزار استفاده کنید. بخش تنظیمات شامل گزینه های عمومی، بروزرسانی و تنظیمات پراکسی می باشد. از طریق تب System Defense می توانید گزینه ی پشتیبان گیری از فایل های قرنطینه را فعال کنید.

Kingsoft Antivirus 2012 Settings

Kingsoft Antivirus 2012 Settings

آنتی ویروس Kingsoft 2012 یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان برای ویندوز است که بر روی ویندوز xp، ویستا، 7 و 8 کار خواهد کرد.

دانلود آنتی ویروس Kingsoft 2012

نویسنده: محمد مفید

Advertisements