سونی استفاده از لوگوی سونی اریکسون را ادامه می‌دهد

logo sony ericsson

logo sony ericsson

پس از خرید ۵۰ درصد از سهام اریکسون توسط سونی و جدا شدن شرکت‌های سونی اریکسون از یکدیگر، سونی به تولید تلفن‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ادامه داد و اریکسون نیز در حال حاضر روی پروژه‌های مرتبط با شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی کار می‌کند.

اما نکته‌ای که در این میان جالب توجه بود، ادامه استفاده از لوگوی همیشگی گوشی‌های سونی اریکسون در مدل‌های جدید سونی بود. Xperia S اولین گوشی‌ای بود که توسط برند سونی به بازار عرضه شد ولی کماکان در پشت گوشی، لوگوی معروف گذشته به چشم می‌خورد. این رویه در مدل‌های جدید دیگری که توسط این شرکت به بازار عرضه شدند نیز تکرار شد.

بر اساس گفتگویی که سایت Techradar با یکی از مسئولان بخش تلفن‌های هوشمند سونی انجام داده است، دلیل این کار، اطمینان حاصل کردن مصرف کنندگان نسبت به موضوع در ارتباط بودن دو برند در زمان حاضر عنوان شده است.

آخرین گوشی تولیدی با برند سونی اریکسون مربوط به ماه اکتبر سال ۲۰۱۱ می‌شود. با این حال سونی قصد دارد تا زمان از دور خارج شدن مدل‌های گذشته، کماکان نسبت به استفاده از لوگوی قدیمی گوشی‌های خود ادامه دهد تا کاربران را از اعتبار برند قبلی مطمئن نماید.

 منبع: Xperiablog
Advertisements