معرفی 10 تا از بهترین شبکه های اجتماعی

Top 10 Social Networks

Top 10 Social Networks

شبکه های اجتماعی می توانند در متصل ماندن به دوستان، پیدا کردن یک شغل، ترویج بیزینس و … به شما کمک کنند. با ما همراه باشید تا 10 تا از بهترین شبکه های اجتماعی را به شما معرفی کنیم.

1- Facebook

فیسبوک محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در جهان است. در آپریل 2012 تعداد کاربران فعال فیسبوک به بیش از 900 میلیون رسیده است. (تقریبا 3 برابر جمعیت ایالات متحده)

با این عدد بزرگ اطمینان حاصل کنید که صاحبان کار با استفاده از این پلتفورم مشتریانشان را به طور منظم دنبال می کنند. همچنین فیسبوک نقش عمده ای را در ترویج علل اجتماعی بازی می کند.

2- Twitter

توئیتر دومین شبکه ی اجتماعی پر طرفدار جهان است. بیش از 465 میلیون کاربر در جهان دارد و در هر ثانیه 11 اکانت توئیتر ساخته می شود.

در توئیتر اخبار به سرعت گسترش می یابند و توئیتر به همراه فیسبوک نقش عمده ای را در ترویج علل اجتماعی بازی می کند.

3- Pinterest

Pinterest که به کاربران اجازه می دهد تا عکس ها و اطلاعاتشان را بر روی یک تخته ی مجازی سنجاق کنند، بر اساس گزارش Experian از نظر بازدید پشت سر فیسبوک و توئیتر ایستاده است.

در این گزارش این شبکه اجتماعی داغترین رسانه ی اجتماعی پس از ساخته شدن فیسبوک و یوتوب است. در این گزارش نیز آمده است که این شبکه در حال حاضر یکی از داغترین موضوعات مورد گفتگو در وبلاگ فن آوری تبدیل شده است و به عنوان یکی از شبکه های در حال رشد شناخته شده است.

4- Linkedln

یک شبکه ی اجتماعی که برای حرفه ای ها ساخته شده است. بیش از 150 میلیون کاربر در آن عضو هستند و ادعا می کنند که مدیران بزرگی با هر مقدار ثروت عضو این سایت هستند.

تمرکز این سایت بر روی تجربه و تخصص افراد است. همچنین این سایت از فعالیت های خارج از شبکه با کارفرمایان، کارمندان و مشتریان پشتیبانی می کند. برای مثال Linkedln یک پلتفورم فراهم می کند که به کاربران اجازه می دهد تا با پروژه ها همکاری کنند. (یک اتاق ملاقات مجازی)

5- Google +

گوگل پلاس در حال حاضر بیش از 250 میلیون کاربر دارد. این عدد نشان می دهد که این پلتفورم رشد استثنایی داشته است. هرچند که کارشناسان عقیده دارند که گوگل پلاس برای کار و بیزینس مفید است.

گوگل با معرفی ویژگی هایی مثل Hangout و ادغام با محصولات دیگر گوگل در راه درستی حرکت می کند.

6- Myspace

Myspace یک بار در جهان بزرگترین شبکه ی اجتماعی شناخته شد. Myspace یک بار در نقطه ی بالایی از شبکه های اجتماعی مبتنی بر بازدید کننده در اواسط سال 2006 تا اواسط 2008 با توجه به خدمات پژوهش آنلاین برگزار شد. اما باز هم این فیسبوک بود که پیشی گرفت.

Myspace یک بار ادعا کرد که 100 میلیون کاربر دارد. اما امروز این سایت 25 میلیون کاربر دارد.

Myspace در حال حاضر بیشتر بر روی گروه های موسیقی و معرفی نرم افزارهای پخش موسیقی متمرکز شده است. Myspace مجموعه ای از موسیقی ها (بیش از 42 میلیون آهنگ) را ارائه می دهد. Spotify از سوی دیگر دارای یک دسته بندی حدود 15 میلیون آهنگ است.

7- DeviantArt

یک انجمن آنلاین است که برای نمایش اشکال مختلف کاربر ساخته شده است. اولین بار در August 7، 2000 توسط Scott Jarkoff, Matthew Stephens, Angelo Sotira و چند نفر دیگر راه اندازی شد. مقر آن در منطقه ی هالیوود و لس آنجلس، کالیفرنیا و ایالات متحده می باشد.هدف طراحان برای این پلتفورم همه ی هنرمندان و نمایشگاه ها است. از جمله عکاسی، هنر دیجیتال، هنر سنتی، ادبیات، فلش، فیلم سازی، پوسته برای برنامه های کاربردی، سیستم عامل، سفارشی سازی و … به همراه دانلود وسیع منابع به عنوان آموزش است.

8- LiveJournal

LiveJournal متعلق به رسانه های اینترنتی است. این شبکه در April 15 , 1999 توسط یک برنامه نویس آمریکایی به نام Brad Fitzpatrick ساخته شد که هدفش ارتباط با دوستان دبیرستانی و غعالیت با آن ها بود.

LiveJournal حدود 30 میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد و برای کاربران باهوش و خلاق شناخته شده است و به گفتگوی زنده و تفسیر مشهور است.

9- Badoo

بادو بزرگترین و سریعترین شبکه ی اجتماعی است که برای نشست دوستان جدید در سرتاسر جهان است. محبوبیت زیادی در جنوب اروپا، جنوب آمریکا و شرق اروپا دارد. به همراه 146 میلیون کاربر در 180 کشور که 40 زبان زنده ی دنیا را پشتیبانی می کند.

10- Tagged

Tagged یک شبکه ی اجتماعی طراحی شده برای نشست با افراد جدید است. این شرکت در October 2004 توسط  Greg Tseng و Johann Schleier-Smith تاسیس شد. 100 میلیون کاربر در 220 کشور جهان دارد.

سرویس طراحی شده برای این شرکت هرکسی را قادر می سازد تا تا با افراد جدید از طریق بازی های اجتماعی، پروفایل های سفارشی، هدیه مجازی، مرور ویژگی های پیشرفته و … ملاقات و معاشرت کند.

Advertisements