شایعات در مورد سلامت جسمی مدیرعامل گوگل

Lawrence Edward Larry Page

Lawrence Edward Larry Page

مدتی است که لری پیچ مدیرعامل گوگل کمتر در انظار عمومی ظاهر می شود و شایعاتی در مورد سلامت او دهان به دهان منتقل می شود. حالا او به کارمندان گوگل گفته که «هیچ مشکل جدی وجود ندارد» و تلاش کرده به آنها در مورد سلامت خودش اطمینان بدهد.

موضوع از این قرار است که او به علت مشکلی که ماهیت آن اعلام نشده دچار مشکل در صدا شده و همین موضوع سبب شده که قادر به حضور در چند برنامه مهم گوگل نباشد. ضمن اینکه گفته شده مدیرعامل گوگل به خاطر همین مشکل امکان حضور در کنفرانس هفته آینده این شرکت را ندارد.

مدیرعامل ۳۹ ساله گوگل هفته گذشته نیز در جلسه سالیانه سهامداران گوگل حاضر نبود و اریک اشمیت در این مراسم گفت که او صدایش را از دست داده است.

گفته می شود که آقای پیچ همچنان کارهای مدیریتی روزمره را به عهده دارد اما به او گفته شده که باید به صدایش استراحت بدهد. تمام این رخداد ها سبب شده که سوالات مختلفی در مورد سلامت مدیرعامل گوگل مطرح بشود.

در طرف دیگر دکتر بست که یک متخصص جراحی سر و گردن است به سوال خبرگزاری رویترز اینگونه پاسخ داده که معمولا وقتی به یک بیمار استراحت مطلق صدا داده می شود که خونریزی در تارهای صوتی داشته یا اینکه یک جراحی در حنجره انجام داده است. خونریزی در تارهای صوتی مشکل خطرناکی نیست اما مشکلات متعددی می تواند سبب شود که نیاز به جراحی حنجره وجود داشته باشد.

البته داستان بیماری استیو جابز و مرگ او به خاطر سرطان پانکراس یکی از دلایلی است که حساسیت روی این موضوع را بالا برده است. فعلا گوگل سعی کرده در این مورد اطلاعات زیادی منتشر نکند باید ببینیم حال لری پیچ واقعا خوب است یا اینکه در حال دست و پنجه نرم کردن با یک مشکل جدی است؟

منبع: reuters

Advertisements