شنیدن صدای همزمان محیط و لذت بردن از موسیقی دلخواه با earHero

earHero-earphone

earHero-earphone

 هدفون‌های متعارف که اکنون در سراسر جهان در دسترس افراد هستند از جهات زیادی دست و پاگیر شده‌اند و استفاده از آنها موجب حواس‌پرتی، کاهش تمرکز و… می‌شود و این خود برای افرادی که در شرایط خاص نیاز به دقت فراوان دارند خطرآفرین نیز است.

در این میان و با وجود این محدودیت‌ها هدفون‌هایی با نام earHero پا به عرصه تکنولوژی گذاشته‌اند. قابلیت‌های هدفون‌های earHero به نحوی است که به شما اجازه می‌دهد تا صدای اطراف خود را بدون هیچگونه ابزار مزاحم خارجی بشنوید و اینگونه با ایمنی بیشتر به فعالیت‌های خود می‌پردازید واز کاهش تمرکز وحواس‌پرتی هیچ اثری نیست.

اجزای earHero که اتفاقا توسط یک متخصص شنوایی‌سنجی با نام مت‌مورفی طراحی شده است بدین صورت است که دارای دو اسپیکر یا بلندگوی ظریف است که وقتی در گوش قرار داده می‌شود کانال اصلی گوش را مسدود نمی‌کند و در همین حال طوری صدا را با کیفیت بالا از گوشی پخش می‌کند که مزاحمتی بابت شنیدن صدای محیط متوجه شما نمی‌شود و شما می‌توانید صدای محیط و صدای گوشی خود را با کیفیت بشنوید.

این بلندگوها یا گوشی‌ها آنقدر کوچک هستند که فضای گوش را اشغال نمی‌کنند و در ضمن استفاده از این نوع گوشی‌ها همچنین موجب می‌شود تا کمترین اثر منفی بر شنوایی شما گذاشته شود و حداقل بتوانید بر روی قابلیت شنوایی خود تا مدت‌ها حساب باز کنید!

گوشی‌های هندزفری کنونی موجب کاهش شنوایی در طول مدت کوتاهی می‌شوند و به نظر می‌رسد که اگر برای این معضل به دنبال را چاره‌اید باید به فکر تهیه یکی از این هدفون‌های earHero باشید.

این هدفون حاصل ۷ سال تحقیق و مطالعه دانشمندان است و با آزمایشات فراوان برتری آن در تمامی زمینه‌ها به اثبات رسیده است.

اکنون دو مدل از گوشی های earHero با عنوان های earHero sport و earHero pro stealthier در دسترس‌اند که مدل اسپرت همان‌طور که از نام آن بر می‌آید برای افراد ورزشکار و البته افراد معمولی بکار کی‌رود و مدل پرو آن آنطور که در سایت این محصول ذکر شده برای نیروهای امنیتی مناسب به نظر می‌رسد. هرکدام از این دو مدل با قیمت ۱۴۹ دلار در آمریکا به فروش می‌رسند.

منبع: Gizmag

Advertisements